Minister odvolal generálneho riaditeľa Horezzy

  • Kultúra a spoločnosť
  • 29. júla 2016, 08:33
  • Autor:vd

Po troch rokoch riadenia spoločnosti Horezza, ktorá vlastní bývalý Vojenský kúpeľný ústav v Piešťanoch, došlo k výmene kľúčových postov. Namiesto doterajšieho generálneho riaditeľa Stanislava Brečku minister obrany Peter Gajdoš vymenoval do funkcie predsedu predstavenstva a zároveň generálneho riaditeľa bývalého náčelníka štábu logistiky Generálneho štábu Ozbrojených síl SR, Ľubomíra Haberla.

Ako nám uviedli zo sekretariátu spoločnosti Horezza, „Ľubomír Háberl bol do funkcie predsedu predstavenstva, ktorý zároveň vykonáva funkciu generálneho riaditeľa, vymenovaný v piatok 15. júla. V súčasnosti sa generálny riaditeľ oboznamuje s chodom spoločnosti a všetkými prevádzkami. V Hoteli Granit Piešťany – kúpeľný ústav, ktorý navštívil v utorok 19. júla, by sa chcel zamerať predovšetkým na skvalitnenie a rozšírenie služieb, čo, samozrejme, závisí aj od finančných možností spoločnosti a jej hospodárskeho výsledku.“

Spoločnosť Horezza má svoje kúpeľné i hotelové zariadenia nielen v Piešťanoch, ale i na Zemplíne, vo Veľkej Fatre či Vysokých Tatrách. Práve ministerstvo obrany je jediným jej akcionárom. V Piešťanoch sa v Hoteli Granit vykonali rozsiahle sadové a parkové úpravy, rekonštrukcie vnútorných priestorov i bazénov. Medzi najvýznamnejší počin patrí spustenie termálneho vrtu. V rámci zvýšenia atraktivity i reklamy premáva po Piešťanoch koč s koňmi pod značkou tejto firmy.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 18. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom piknikov. Meniny má Vratislav.
  • 17.06.2025, 22:59
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 17. júna. Tento deň je Svetovým dňom boja proti rozširovaniu púští a sucha. Meniny má Adolf.
  • 17.06.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 20. júna. Tento deň je Svetovým dňom utečencov. V Dubovanoch sa v roku 1937 narodil výtvarník a…
  • 20.06.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 20. júna 2025
Meniny má Valéria, zajtra Alojz