V tíme havranov skončili Školiak a Kolena

  • Hokej / Šport
  • 22. marca 2016, 13:58
  • Autor:th

V tíme ŠHK 37 Piešťany končia dvaja útočníci. Vedenie havranov sa rozlúčilo s Reném Školiakom a Milanom Kolenom. Obaja káder ŠHK 37 už opustili a ďalej sa s tímom nebudú pripravovať.

"Po vzájomnej dohode sme rozviazali zmluvu s René Školiakom a podobne aj s Milanom Kolenom. K dnešnému dňu v našom mužstve  skončili," povedal generálny manažér ŠHK 37 Piešťany Jaroslav Laifer.
 
René Školiak odohral za Piešťany 14 zápasov s bilanciou 2 góly a 5 asistencíí. Milan Kolena nazbieral v rovnakom počte odohratých zápasov dve asistencie.
 
Havranov čakajú v piatok a v nedeľu domáce súboje play-out s Novými Zámkami a Bardejovom.

0 Shares

Najnovšie správy

Bývalý hotel v lokalite Sĺňava II, na Odborárskej ulici v obci Banka, ktorý dlhé roky chátral, vo štvrtok 26. júna…
  • 04.07.2025, 00:01
  • Spravodajstvo
Dnes je sobota 5. júla. Tento deň je Sviatkom sv. Cyrila a Metoda. Meniny má Cyril a Metod.
  • 05.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je štvrtok 4. júla. Tento deň je Medzinárodným dňom proti chovu delfínov v zajatí. Meniny má Prokop.
  • 04.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 5. júla 2025
Meniny má Cyril, Metod, zajtra Patrik, Patrícia