Ďalšia prehra. Havrani nezvládli ani duel pod Zoborom

• 21. februára 2016, 19:37
  • Autor:sita

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany prehrali v nedeľňajšom stretnutí 49. kola Tipsport ligy 2015/2016 v Nitre 1:3.

Na víťazstve domácich mali najväčší podiel legionári David Laliberté a Judd Blackwater. Prvý menovaný otvoril skóre stretnutia počas presilovej hry v 6. min prvej časti. Ďalšie presné zásahy videli nitrianski diváci až v tretej tretine, keď strelil víťazný gól stretnutia v presilovke Judd Blackwater. Hosťom sa ešte podarilo tri minúty pred koncom znížiť skóre na 1:2 presným zásahom obrancu Stanislava Hudeca. Finálnu podobu dal výsledku Filip Bajtek 42 sekúnd pred záverečnou sirénou.

Hokej – Tipsport liga 2015/2016 – 49. kolo – nedeľa:

HK Nitra – ŠHK 37 Piešťany 2:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Góly: 6. Laliberté (Blackwater, Milam), 48. Blackwater (Laliberté, M. Slovák), 60. Bajtek (M. Slovák) – 57. S. Hudec (Kolena)

Vylúčení: 4:7 na 2 min, navyše: S. Saliji a S. Hudec (obaja Piešťany) na 10 min za nešportové správanie, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Lokšík – Holienka, Kacej, 2537 divákov

Nitra: M. Valent – Ordzovenský, Milam, Milo, Baker, Mezei, Podhradský, F. Kuzma, P. König – M. Slovák, Blackwater, Laliberté – Stloukal, J. Štefanka, Macík – Kutálek, Beca, Pupák – Bajtek, Bene, E. Piačka

Piešťany: Adam Nagy – Nechala, Kotaška, R. Filip, Trefný, S. Hudec, Gipters, Svetlík, Gachulinec – J. Ručkay, Zálešák, S. Saliji – R. Tvrdoň, Školiak, Tibenský – J. Šimíček, Kolena, Hrehorčák – Belluš, Tomčák, Valo