E. Bjeloševičová: Ďakujem za priazeň

  • Kultúra a spoločnosť
  • 30. decembra 2015, 12:55
  • Autor:am

Končiaci sa rok v Dome umenia Piešťany hodnotia ako plný inovácií a výnimočných podujatí. Za to patrí vďaka aj návštevníkom.

„Na sklonku roka želám čitateľom Piešťanského týždňa veľa zdravia, šťastia, pohody a pokoja. Ďakujeme za ich priazeň, prejavovanú Domu umenia. Spolu s najčítanejším regionálnym týždenníkom sa nám veľmi kvalitne darí informovať našich ctených návštevníkov o dianí u nás a verím, že spolupráca bude pokračovať,“ zaželala riaditeľka Domu umenia Edita Bjeloševičová.

V Dome umenia majú za sebou veľkú rekonštrukciu interiéru aj reštaurovanie organu. „Prežili sme náročný rok. Niekoľko vecí sa podarilo, ale veľa výziev je pred nami. Dúfam, že to, čo sa podarilo, príjemne užijeme a na ďalších cieľoch veľmi aktívne popracujeme,“ pokračovala riaditeľka. Okrem festivalov sú plánované aj nové podujatia pred Domom umenia. „Prinesieme divákovi nové aktivity a zároveň nepoľavíme v ďalšej rekonštrukcii,“ dodala E. Bjeloševičová.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 25. mája. Tento deň je Sviatkom sv. Urbana – patróna vinohradníkov, Medzinárodným dňom nezvestných detí a Dňom…
  • 25.05.2020, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 25. mája 2020
Meniny má Ela, zajtra Urban