Hádzanári zimujú na treťom mieste

• Šport / Hádzaná
  • 9. decembra 2015, 10:52
  • Autor:th/mn

Hádzanári MHK Piešťany cestovali v poslednom jesennom kole do Stupavy. V pozícii lídra o skóre pred Martinom a Malackami však tesne prehrali 25:26 a prezimujú na treťom mieste tabuľky.

Martin Nedorost, tréner MHK: „Do Stupavy sme cestovali v dosť oklieštenej zostave so siedmimi hráčmi a dvomi brankármi. Škoda tohto zápasu. Súper nastúpil v najsilnejšom zložení. Potvrdilo sa, že súboje so Stupavou sú v posledných rokoch veľmi vyrovnané a výsledku rozhodujú malé chyby. Bohužiaľ, v tomto stretnutí sme urobili viac technických chýb ako domáci, a to rozhodlo. Po prestávke sme nielen zlepšili obranu, ale najmä v útoku sme spravili menej chýb, o to viac nás môže mrzieť tá posledná, po ktorej išli domáci do vedenia 25:24. Stupavčania nakoniec v poslednej minúte ubránili tesné víťazstvo. Momentálne nás čaká zimná prestávka, najbližší domáci zápas budeme hrať 28. februára proti Cíferu.“

Zostava/body MHK: Kapša, Šantavý – Ďurina, Salvata 7, Strižinec 4, Varačka 1, Vlado 4, Majerník 6, Stano, Miženko 3

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 50, ktoré je v predaji od 8. decembra.