Pravnuk Wintera šťastným otcom

  • Kultúra a spoločnosť
  • 2. decembra 2015, 14:22
  • Autor:vd

Vo francúzskom Neuilly sa 5. novembra 2015 narodila prapravnučka Imricha Wintera. Otec dievčatka, Winterov pravnuk Alexis Broca, a Jenny Hassoun dali prvorodenej dcérke meno Juliette Katarína Marguerite. Dieťatko pri pôrode vážilo 3100 gramov a meralo 49,5 centimetrov.

Rodičia aj starí rodičia majú z malej Julinky obrovskú radosť. Po bombových útokoch na Paríž sa im však nevdojak vynára obava, do akej neistej doby sa dievčatko narodilo. Na zlé však radšej nemyslia, tešia sa z maličkej. „Dobre papká a priberá, aj prvá návšteva u detskej lekárky ukázala, že Juliette je zdravá a dynamická. Možno ste si všimli, že moja nevesta a syn dali bábätku druhé krstné meno Katarína, nie Catherine. Je to z úcty spomienka na moju drahú mamičku Katarínu Kitty Winterovú,“ povedala pre Piešťanský týždeň babička Catherine Ballo Broca.

Ak sa niekto z Piešťancov chystá do Paríža, môže v sedemnástom okrese, blízko Víťazného oblúku, natrafiť na rodinku s kočíkom, v ktorom si bude spokojne dudlať cumlík černooká Julka. Iste ani netuší, že jej predkovia vybudovali slávu piešťanských kúpeľov. Želáme jej dlhý a šťastný život v mieri!

0 Shares

Najnovšie správy

Spoločne priložili ruky k dielu a svoje mesto opäť o čosi skrášlili. Do ulíc Vrbového vyrazili zástupcovia viacerých miestnych organizácií,…
  • 28.05.2020, 00:01
  • Spravodajstvo / Región
štvrtok, 28. mája 2020
Meniny má Viliam, zajtra Vilma