Gymnazisti ovládli basketbalový turnaj

  • Šport / Basketbal
  • 2. decembra 2015, 08:57
  • Autor:Peter Sedláček

Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera (HAĽW) v Piešťanoch usporiadala v spolupráci s občianskym združením Zober loptu, nie drogy 18. ročník tradičného basketbalového turnaja miešaných družstiev. Prvenstvo obhájili študenti Gymnázia Pierra de Coubertina Piešťany.

Na turnaji hralo šesť družstiev z kúpeľného mesta, Trnavy a Vrbového. Rozdelené boli do dvoch skupín, kde hrali systémom každý s každým. Potom sa o celkové umiestnenie stretli družstvá, ktoré skončili v skupinách na rovnakej pozícii. V zápase o piate miesto zvíťazil tím zo Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej nad béčkom HAĽW, v súboji o tretiu priečku vyhralo Gymnázium Jána Baltazára Magina z Vrbového tesne o bod nad SPŠS Trnava a vo finále obhájilo prvenstvo piešťanské gymnázium po víťazstve nad HAĽW.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta