Halový turnaj v Trebaticiach

  • Šport / Futbal
  • 30. novembra 2015, 10:45
  • Autor:th

Hoci jesenná časť regionálnych futbalových súťaži len prednedávnom skončila, niektoré mužstvá si ešte natiahli sezónu a jej záver si spríjemnili na halovom turnaji v Trebaticiach. Podujatia sa zúčastnili dve mužstvá z domácich Trebatíc, Borovce, Siladice a Leopoldov.

Posezónny  turnaj v novej športovej hale Matchpoint v Trebaticiach sa hral vo výbornej atmosfére, kde si zúčastnené mužstva užili pohodové futbalové popoludnie. Zápasy sa hrali vo vysokom tempe a svojou kvalitou predčili všetky očakávania . Každé zúčastnené mužstvo sa zaslúžilo o veľmi dobrú úroveň, ktorá sa niesla v duchu fair play.

O víťazovi sa napokon rozhodlo v stretnutí dvoch mužstiev OFK Trebatice . Vo dramatickom zápase viedli „bieli“ uť 3:0, ale ,,ružoví " otočili na 3:4. V závere sa „bielym“ podarilo vyrovnať na 4:4, ale remíza stačila ružovým k celkovému víťazstvu. Mužstvo „ružových“ vedené manažérom OFK  Trebatice Igorom Kučavíkom tak predčilov výber „bielych“, ktoréých viedol tréner OFK Vladimír Hornáček.

O kvalite turnaja svedčí aj účasť niekoľkých známych futbalistov z regiónu, ako napríklad Dávid Chebeň, Peter Varga ,Andrej Koprna, Pavol Majerský, Ľuboš Švestka, Juraj Bachnák a ďalší.

Konečné poradie:
1. OFK Trebatice „ružoví“,  2. OFK Trebatice „bieli“, 3. Leopoldov 4. Siladice 5. Borovce.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 49, ktoré je v predaji od 1. decembra.


0 Shares

Najnovšie správy

Pri príležitosti sviatočnej Kvetnej nedele pripravili aj pre vás celý záznam evanjelických služieb Božích predstavitelia cirkevného zboru v bratislavskej Dúbravke.…
  • 05.04.2020, 10:02
  • Nezaradené / Kultúra a spoločnosť / Piešťany / Spravodajstvo
nedeľa, 5. apríla 2020
Meniny má Miroslava, zajtra Irena