Havrani prehrali v Poprade 1:4

• 29. novembra 2015, 20:41
  • Autor:sita

Hokejisti Popradu zvíťazili v nedeľňajšom súboji 26. kola Tipsport ligy doma proti Piešťanom 4:1. V súboji tabuľkových susedov začali lepšie Popradčania a v 3. min otvoril skóre duelu Ondrej Briják. Gólovú poistku pridal v 35. min Lukáš Hvila, no hostia ešte pred druhou prestávkou skorigovali presným zásahom Marcela Holoviča. V tretej tretine sa do streleckej listiny zapísali na domácej strane Radomír Heizer a v poslednej minúte aj Branislav Rapáč. „Kamzíci“ majú po nedeli na svojom konte 40 bodov a o zásluhou lepšieho skóre sa dostali pred Piešťany na 6. miesto tabuľky

Hokej – Tipsport liga 2015/2016 – 26. kolo – nedeľa:

HK Poprad – ŠHK 37 Piešťany 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
Góly: 3. Briják (Kroták), 35. Hvila (Bartečko), 50. Heizer (Kroták, B. Rapáč), 60. B. Rapáč – 39. Holovič (Kotaška)

Vylúčení: 5:7 na 2 min, navyše: Belluš (Piešťany) 10 min za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Lauff – Jobbágy, Smrek, 726 divákov

Poprad: Kostúr – Dinda, Kasík, Š. Fabian, Ťavoda, Briják, Malina, D. Šterbák – Paločko, L. Paukovček, Bartečko – Hvila, Bajaruns, Kroták – B. Rapáč, Heizer, R. Rapáč – Števuliak, O. Rusnák, Štrauch
Piešťany: Košarišťan – Kotaška, S. Hudec, Gipters, Brňák, Kania, R. Filip, Trefný – K. Kučera, J. Pardavý ml., J. Šimíček – Tibenský, Holovič, J. Ručkay – S. Saliji, Brancis, Belluš – Tvrdoň, J. Tomčák, Hrehorčák – Valo