Havrani dnes proti Martinu aj s novou posilou so skúsenosťami z NHL

  • Hokej / Šport
  • 27. novembra 2015, 14:42
  • Autor:th

Hokejový klub ŠHK 37 Piešťany hlási novú posilu! Stáva sa ňou 34-ročný útočník Roman Tvrdoň, ktorý už v kúpeľnom meste pred časom pôsobil. V žlto-modrom drese nastúpi už dnes proti Martinu.

Vedenie ŠHK 37 sa so skúseným forvardom dohodlo na pôsobení do konca aktuálnej sezóny. R. Tvrdoň už v Piešťanoch pôsobil v sezónach, kedy havrani ešte hrali v prvej lige. Naposledy strieľal góly v minulej sezóne v anglickom Guilford Flames, predtým si vyskúšal pôsobenia v Poľsku, Ukrajine, Bielorusku či Česku. V slovenskej najvyššej súťaži nastupoval v dresoch Trenčína, Skalice, Žiliny, či Slovana Bratislava.  

 Bývalý mládežnícky reprezentant má takisto skúsenosti aj s hokejom v NHL, kde v drese Washingtonu Capitals odohral 9 zápasov. 

Roman Tvrdoň sa pred piešťanskými fanúšikmi predstaví už v dnešnom zápase Tipsport Ligy proti Martinu, ktorý má na svojom konte rovnaký počet bodov, ako havrani – 37. Piešťanci tak budú mať o motiváciu postarané a určite budú chcieť svojmu súperovi v tabuľke odskočiť.

0 Shares

Najnovšie správy

Mobilný telefón bol nájdený na zemi pri mestskom trhovisku v Piešťanoch. Je doň zablokovaný prístup a vo vnútri v puzdre…
  • 03.04.2020, 09:38
  • Piešťany
piatok, 3. apríla 2020
Meniny má Richard, zajtra Izidor, Izidora