Víťazná séria havranov skončila. Žiline podľahli 2:3.

• 13. novembra 2015, 21:11

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany prišli o cenné tri bodym keď v 20. kole Tipsport ligy prehrali so Žilinou 2:3. Hostia dali v polovici druhej tretiny dva góly v rozpätí 23 sekúnd a viedli 2:0, Havranom sa však ešte v prostrednej časti hry poradilo vyrovnať. O troch bodoch pre hostí rozhodol v 56. min Róbert Huna.

Hokej – Tipsport liga 2015/2016 – 20. kolo – piatok:

ŠHK 37 Piešťany – MsHK DOXXbet Žilina 2:3 (0:0, 2:2, 0:1)

Góly: 33. Brancis (Brňák), 40. Holovič (J. Ručkay) – 29. Drevenák (Róbert Huna, Richard Huna), 29. Konečný (Stupka, Valášek), 56. Róbert Huna (Richard Huna, Drevenák)

Vylúčení: 3:4 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Björk (Švéd.), Müllner – Junek, Kacej, 1103 divákov

Piešťany: P. Rybár – Kotaška, S. Hudec, Gipters, Brňák, Kania, R. Filip, Hluch – K. Kučera, S. Petráš, J. Šimíček – Tibenský, Holovič, J. Ručkay – S. Saliji, Brancis, Belluš – J. Pardavý ml., J. Tomčák, Hrehorčák

Žilina: T. Tomek – D. Brejčák, Zaťko, Š. Novotný, Homer, Kurali, Leško, Niník, Makovský – Drevenák, Róbert Huna, Richard Huna – Stupka, Valášek, Konečný – Schroner, Kolena, F. Nemček – E. Švec, D. Rehák, Rogoň

Leo Gudas, tréner Piešťan: Mužstvo dnes nemôžem pochváliť za minútu v druhej tretine, kedy sme dvakrát inkasovali a takisto aj v závere zápasu, keď sme si nepostrážili žilinského hráča a dostali sme gól. To je trestuhodné a kvôli tomu sme tri body stratili. Zápas sa musí hrať 60 minút, my sme vypustili 2-3 a to nás znamenalo prehru.