Vrbovčania remizovali v Holíči

• 10. novembra 2015, 11:51
  • Autor:Peter Sedláček

V predposlednom kole jesennej časti štvrtej futbalovej ligy nastúpil MFK Vrbové v Holíči. Mužstvo domácich vedie tréner Vladimír Včelka, ktorý pred časom pôsobil ako asistent trénera vo Vrbovom. Zápas sa skončil remízou 1:1.

V prvom polčase mali o niečo navrch domáci a využili aj šancu, keď po chybe v obrane hostí po samostatnom úniku v 30. min skóroval Mráz. Po zmene strán tréner Vrbového vysunul stopéra Sarra do stredu zálohy, čím sa zlepšil pohyb aj u ostatných hráčov, získali prevahu, mali štandardné situácie a po jednej z nich kapitán MFK Gažík vyrovnal stav na 1:1. Hostia si do konca stretnutia vypracovali ešte dve šance, ale Šimor neuspel a podobne i Gažík nepridal svoj druhý gól.
Podľa slov trénera Szilárda Petényiho je deľba bodov spravodlivá, bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov, v prvom boli lepší domáci, v druhom hostia.
Zostava MFK: Valovič – Lackovič, Vlado, Sarr, Strecký, Sumer, Ďuračka, T. Gažík, Doktor (72. Šimor), E. Spál (90. F. Petényi), I. Zelenay (57. Majgot)
V poslednom stretnutí jesene, v sobotu 14. novembra, privíta Vrbové na svojom štadióne Bánovce nad Bebravou.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 46, ktoré je v predaji od 10. novembra.