Vrbové prehralo s Belušou 0:1

• 3. novembra 2015, 09:56
  • Autor:Peter Sedláček

Futbalisti MFK Vrbové privítal v 13. kole štvrtej ligy TJ Kov Beluša a od začiatku to bol veľmi vyrovnaný zápas dvoch popredných mužstiev v tabuľke. Hosťom sa však podarilo streliť jeden gól a stretnutie vyhrali 1:0.

Mužstvá hrali dobre defenzívne a šance na oboch stranách boli ojedinelé. Z jednej príležitosti, do ktorej sa dostal domáci Igor Zelenay, sa niečo aj rysovalo, ale po faule v pokutovom území rozhodca jedenástku neodpískal. Hostia skórovali z jedinej šance v prvom polčase, keď si stopér Vavrík nabehol na center a hlavou dal gól. Aj po zmene strán pokračoval zápas podobne ako v prvom polčase, keď sa hralo väčšinou medzi šestnástkami bez šancí na strelenie gólu. Posledných desať minút si zverenci trénera Szilárda Petényiho vytvorili prevahu, snažili sa vyrovnať, ale rozhodca ukončil stretnutie bez nadstavenia a body si odviezli hostia.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 45, ktoré je v predaji od 3. novembra.