Havrani zdolali v považskom derby Duklu Trenčín 3:2

• 1. novembra 2015, 20:14
  • Autor:

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany vyhrali posledný zápas pred reprezentačnou prestávkou, keď v považskom derby porazili Duklu Trenčín na ich ľade 3:2. O víťazstve havranov rozhodol dve minúty pred koncom svojim prvým gólom v sezóne Kristian Kučera. Havranom patrí ôsma priečka v tabuľke Tipsport Ligy.

Hokej – Tipsport Liga 2015/2016 – 18. kolo – nedeľa:

Dukla Trenčín – ŠHK 37 Piešťany 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
Góly: 22. Michal Hlinka (Róbert Petrovický), 45. M. Jakúbek (Ryzák, M. Zaťko) – 36. J. Tomčák (Balej, Hrehorčák), 50. J. Šimíček (S. Petráš, K. Kučera), 58. K. Kučera (Kania)

Vylúčení: 1:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: D. Konc – Návratek, Stanzel, 1313 divákov

Trenčín: Chábera – D. Rehák, Richard Pavlikovský, Holenda, P. Mikuš, M. Zaťko, Ryzák, T. Nechala – T. Melichárek, J. Gašparovič, Ölvecký – Michal Hlinka, Róbert Petrovický, R. Dlouhý – M. Jakúbek, J. Švec, Koyš – J. Zlocha, D. Hudec
Piešťany: P. Rybár – Trefný, S. Hudec, Gipters, Brňák, Kania, R. Filip, Kotaška – K. Kučera, S. Petráš, J. Šimíček – Tibenský, Holovič, J. Ručkay – Balej, Brancis, Belluš – J. Pardavý ml., J. Tomčák, Hrehorčák