• Autor:Peter Sedláček

Futbalisti MFK Vrbové privítali v deviatom kole štvrtej ligy Trenčianske
Stankovce a napravili si chuť za minulotýždňovú prehru. Vrbovčania
svojho súpera rozstrieľali v pomere 7:0.

Domáci začali s obavami po predchádzajúcej vysokej prehre v Trenčianskych Tepliciach, ale tie sa rozplynuli už v 8. minúte, keď Erik Spál otvoril skóre zápasu. Ten istý hráč o osem minút skvele uvoľnil Sumera, ktorý zvýšil na 2:0. Úspešné premieňanie šancí pokračovalo v 25. min: Zelenay a 3:0. Do polčasu strelec prvého gólu Spál ešte upravil na 4:0.
Po zmene strán boli zverenci Szilárda Petényiho pri streleckej chuti. Najprv Kurinec trafil len žrď po prihrávke od Sumera, ale v 58. min po centrovanej lopte od Streckého dal svoj druhý gól Zelenay – 5:0. Do streleckej listiny sa zapísal aj vekom ešte dorastenec Majgot a zvýšil stav zápasu na 6:0. To nebolo všetko, lebo Sumer prikrášlil výsledok na konečných 7:0.
Zostava MFK: Valovič – Ďuračka (78. Michálek), Sarr, Vlado, Strecký, Sumer, Gažík, Majgot (82. Doktor), Kurinec, Spál, Zelenay (58. Šimor)

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 41, ktoré je v predaji od 6. októbra.