Vrbové schytalo debakel 0:6

• 29. septembra 2015, 09:15
  • Autor:Peter Sedláček

V zápase ôsmeho kola štvrtej futbalovej ligy vycestovalo Vrbové do Trenčianskych Teplíc, kde však hráči MFK totálne prepadli a odviezli si domov debakel 0:6.

Hostia sa držali do 30. minúty, keď inkasovali po chybe stopéra Sarra gól, ktorého autorom bol Beňo. To naštartovalo domácich a do polčasu pridali ešte dva góly, na ktorých sa podieľali Jambor a znova Beňo. Po zmene strán sa hostia snažili, ale prechodová fáza bola veľmi slabá a nevypracovali si šance, len náznaky, čo nestačilo na rozbehnutých domácich. Tí pridali v rozpätí dvoch minúť ďalšie dva góly, Jambor si pripísal hetrik a už to bolo 5:0. Zverenci trénera Szilárda
Petényiho podali najslabší výkon v súťaži, na druhej strane domáci predviedli svoj najlepší výkon a v 71. min Beňo prikrášlil výsledok na konečných 6:0 a tiež dosiahol hetrik.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 40, ktoré je v predaji od 29. septembra.