Oslabení Vrbovčania vyhrali v Bohuniciach

• Šport / Futbal
  • 14. septembra 2015, 14:11
  • Autor:Peter Sedláček

Po dvojročnej prestávke nastúpilo Vrbové v Jaslovských Bohuniciach v rámci šiesteho kola štvrtej ligy. Futbalisti MFK bez štyroch hráčov základnej zostavy predviedli bojovný a kolektívny výkon a vyhrali 3:2.

Po vyrovnanom začiatku sa domáci ujali vedenia v 10. min, keď sa presadil Glos. Potom prevzali iniciatívu hostia a zatlačili domácich na vlastnú polovicu, ale vytvorené šance Zelenaya a Kurinca ostali nevyužité. Až tesne pred koncom polčasu sa dostal s loptou až za obranu domácich Šimor a dal prvý gól za Vrbové v súťažnom zápase, čím vyrovnal na 1:1. Po zmene strán v 47. min strelil gól Zelenay a dostal MFK do vedenia. Vrbovčania akoby chceli zabudnúť na minulý týždeň, keď doma stratili body, bojovali aj za hráčov, ktorí nemohli nastúpiť, a ich prevahu korunoval Sumer zvýšením vedenia na 3:1. Posledných desať minút domáci vsadili všetko do útoku a znížiť na 2:3 sa im podarilo v poslednej minúte zásluhou Poláčka, bývalého hráča Vrbového. Do konca zápasu už gól nepadol a hostia si za kolektívny výkon odviezli tri body.