Balej s Hrehorčákom zariadili víťazstvo havranov v Nových Zámkoch priebehu minúty

• 1. septembra 2015, 20:41

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany vyhrali ďalší prípravný zápas, keď v utorok zdolali Nové Zámky na ich ľade 2:1. Všetko podstatné sa udialo v druhej tretine, kedy sa najskôr presadil domáci Mamonovs, no v havrani dokázali otočiť skóre v priebehu 27. minúty, keď skóroval Balej s Hrehorčákom a zaistili tak Piešťanom ďalšie víťazstvo. Posledný domáci zápas odohrajú havrani vo štvrtok v Eastona aréne proti Hodonínu.

HC Nové Zámky – ŠHK 37 Piešťany 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)

Góly a asistencie: 23. Mamonovs (Šiška) – 27. Balej (Gipters, Bednár), 27. Hrehorčák (Tibenský)

Nové Zámky: Kristín (Strmeň)- Gula, Ďurčo, Šiška, Sucharda, Hrudík, Baron, Vyskoč- Frolík, Čaládi, Podstavek, Basič, Mamonovs, Koutník, Weissmann, Hegyi, Priganc, Štefanka, Púchovský, Bališ

ŠHK 37 Piešťany: Košarišťan (Rybár)- Filip, Gachulinec, Brňák, Kotaška, Bednár, Gipters, Hluch, Svetlík- Šimíček, Belluš, Petráš, Ručkay, Holovič, Stantien, Kučera, Brancis, Balej, Hrehorčák, Tomčák, Tibenský