Havrani pokračujú v extralige, aj vďaka väčšej podpore od mesta!

  • Hokej / Šport
  • 23. júla 2015, 17:08
  • Autor:th

Na štvrtkovom mimoriadnom zasadnutí mestského zastupiteľstva sa rozhodlo o osude hokejového klubu ŠHK 37 Piešťany.

Poslanci schválili navýšenie podpory hokejovému klubu na energie o 50 000 eur, čiže celková poskytovaná dotácia na energie bude maximálne 200 000 eur. Mesto bude navyše podporovať mládežnický hokej v Piešťanoch, ktorý funguje pod občianskym združením HK Havrani Piešťany sumou 83 000 eur. 

Tieto posledné udalosti tak dali hokejovému klubu ŠHK 37 Piešťany zelenú na ďalšie pokračovanie v najvyššej slovenskej súťaži.

Obsiahlu reportáž o mimoriadnom zasadnutí mestského zastupiteľstva i aktuálnej situácii pri piešťanskom hokeji sa dočítate v nasledujúcom vydaní  Piešťanského týždňa. 
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta