Veteránski atléti získali štyri tituly

  • Šport / Ostatné športy
  • 13. júla 2015, 15:25
  • Autor:ah

V prvú júlovú sobotu sa v Nových Zámkoch konali atletické Majstrovstvá Slovenska veteránov.

Traja Piešťanci si vybojovali až štyri majstrovské tituly. Anna Matúšová sa dokonca stala trojnásobnou majsterkou Slovenska, keď dominovala v skoku do výšky,
v behu na 80 metrov cez prekážky a vo vrhu guľou. Eduard Kučkovský sa stal majstrom Slovenska v behu na 1500 m a Annamaria Halmová si pripísala striebornú medailu v šprinte na 100 metrov.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 29, ktoré je v predaji od 14. júla.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána