Vedenie hokejového klubu diskutovalo s fanúšikmi „bez mantinelov“

  • Šport / Futbal
  • 5. júna 2015, 13:01
  • Autor:th

Vo štvrtok večer sa po pár mesiacoch opäť uskutočnilo stretnutie vedenia hokejového klubu ŠHK 37 Piešťany s fanúšikmi. Diskusia sa niesla vo férovej atmosfére, no pri niektorých témach bola výmena názorov o čosi vášnivejšia.

Prítomných fanúšikov zaujímala hlavne aktuálna situácia v hokejovom klube a hlavne pri A-mužstve. Riešili sa však aj iné témy, ako napríklad blížiaca sa voľba prezidenta Slovenského hokejového zväzu ľadového hokeja, či aktuálny stav strojovne zimného štadióna. Tie najpodstatnejšie detaily z diskusie si budete môcť prečítať v nasledujúcom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava