Tesná prehra Vrbovčanov v Nových Zámkoch

• 29. apríla 2015, 07:51
  • Autor:Peter Sedláček

Futbalisti MFK Vrbové sa v 25. kole tretej ligy – západ predstavili v Nových Zámkoch, kde domácim podľahli 0:1 a prišli o ďalšie body.

V prvom polčase boli hostia lepší, vypracovali si aj tri gólové šance, ale Andrísek trafil hlavou len žŕdku. Do druhej šance sa dostal Sumer, keď išiel sám na brankára, ale ten jeho strelu vyrazil na roh. Ani tretia šanca nebola úspešná, k odrazenej lopte sa v malom vápne dostal Kubica, vystrelil a lopta sa dostala do siete, ale gól neplatil pre ruku strelca. Hostia museli už v 24. min striedať zraneného Gažíka.
V druhom polčase boli lepší domáci, prevzali iniciatívu, vypracovali si dve šance a jednu z nich využili na skórovanie. V 58. min si Král nabehol na centrovanú loptu a hlavou ju usmernil do siete. Do konca zápasu si Novozámčania svoj najtesnejší náskok udržali a získali cenné body.

Zostava MFK: Dovičovič – M. Grman, A. Sarr, P. Grman, Mišura, Sumer (86. Michálek), T. Gažík (24. Dubec), Kubica, Ďuračka, Bočko (77. I. Zelenay), Andrísek

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 18, ktoré je v predaji od 28. apríla.