Malej vrbiny sa komisia nezastala

  • Spravodajstvo
  • 3. apríla 2015, 14:04
  • Autor:pror

Malú vrbinu v Piešťanoch chce mestská komisia životného prostredia prepustiť stavebníkom, ktorí tam získali pozemky v reštitúciách. Rovnako nemala námietky na svojom rokovaní v stredu 25. marca voči stavebným zámerom i v časti Sihoť-Heinola. Na Vážskom ostrove zmenu územného plánu zastavil piešťanský obvodný úrad.

Kým komisia pre stratégiu a rozvoj mesta zmeny v územnom pláne neodporučila s odôvodnením, že mesto so zmenšujúcim sa počtom obyvateľov sa nepotrebuje rozširovať, komisia pre životné prostredie má na vec celkom iný názor.
Na jej minulotýždňovom stretnutí vystúpila vedúca referátu územnej správy Jana Vitková s informáciou o plánoch na zmenu územného plánu mesta. Podľa nej odbor životného prostredia piešťanského obvodného úradu vraj súhlasí s čiastočnými zmenami plánu v časti Malá vrbina, Sihoť-Heinola a na Vážskom ostrove, ale tam len minimálne a iba v priestoroch kynologického klubu a žrebčinca.

Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni číslo 14, ktoré je v predaji od 31. marca.

0 Shares

Najnovšie správy

Pred dvomi týždňami sme v Piešťanskom týždni uverejnili sériu fotografií, na ktorých sme zachytili výtlky na cestách v Piešťanoch. Netrvalo…
  • 04.03.2021, 00:02
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 4. marca 2021
Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich