Chlpáče hľadajú nové domovy

  • Spravodajstvo
  • 11. marca 2015, 14:49
  • Autor:ÚP

Nakoľko v piešťanskom útulku pre chlpatých bezdomovcov i naďalej viac ich zverencov pribúda, ako ubúda, chceme i my prispieť k dobrej veci a pomôcť im nájsť nové domovy. Prinášame príbehy, charakteristiky a fotografie niekoľkých opustených psíkov. Ak ste sa rozhodli pre štvornohý prírastok do rodiny a navštívite útulok, zvieratko si po vypísaní protokolu o adopcii môžete hneď v ten deň zobrať.

TARA – Mladá a veľmi temperamentná fenka labradora bola nájdená v obci Koplotovce. Je znášanlivá, dobre živená, vhodná do rodinného domu s väčším výbehom alebo k športovo založenej rodine. Je jednoducho neúnavná.


ORKO

ORKO – Pokojný a prítulný psík túlal sa v obci Ostrov, kde sa ho niekto zbavil. Dvojročný kríženec žil pravdepodobne niekde na dvore, stačí mu menší výbeh v rodinnom dome.
Chlpáče sú veterinárne prehliadnuté, prešli karanténou, sú odčervené a riadne vakcínované, o čom hovorí aj očkovací preukaz, ktorý pri adopcii dostanete. Všetky psy sú začipované. Poplatok za adopciu sa odvíja od veterinárnych úkonov. Zvieratko si môžete vybrať aj cez internet na stránke www.utulok-piestany.sk, prípadne získať viac informácií na tel. číslach 0903/207 306 alebo 0904/170 913.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 30. júla. Tento deň je Medzinárodným dňom priateľstva. Meniny má Libuša.
  • 30.07.2021, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 30. júla 2021
Meniny má Libuša, zajtra Ignác