Policajti zachraňovali život vodičke

  • Spravodajstvo
  • 6. marca 2015, 16:05
  • Autor:KR PZ

Počas hliadkovej služby v stredu 4. marca podvečer sa policajná hliadka pohybovala na autobusovej stanici v Trnave, keď pred nimi zastavilo auto Škoda Fabia. Z auta nik nevystupoval a nakoľko mohlo tvoriť prekážku na ceste, policajti išli situáciu preveriť. Za volantom našli ženu, ktorá strácala vedomie. Vytiahli ju z auta na najbližšiu lavičku a uložili ju do stabilizovanej polohy. Jeden z policajtov na ženu hovoril a druhý kontaktoval linku rýchlej zdravotnej pomoci.

Kým policajti čakali na sanitku, pristavila sa pri nich okoloidúca žena. 27-ročná lekárka Karolína B. z Papradna policajtom uviedla, že ide pravdepodobne o cievnu mozgovú príhodu a jej stav sa stále zhoršoval. Na výjazd sanitky nemohli dlhšie čakať. 64-ročnú ženu z Leopoldova previezli v ohrození života za pomoci majákov do trnavskej nemocnice. Sprievod im robila lekárka. Ochotnú ženu, ktorá im neváhala pri záchrane života pomôcť, odviezli späť na autobusovú stanicu v Trnave. V službe boli policajti Marek Kupka a Richard Bartoš.

0 Shares

Najnovšie správy

Obec si nedávno prostredníctvom svojho Facebooku pripomenula, že 13. novembra 1995, teda pred 25 rokmi, začal na Banke fungovať obecný…
  • 28.11.2020, 00:02
  • Spravodajstvo / Región
sobota, 28. novembra 2020
Meniny má Henrieta, zajtra Vratko