ŠHK 37 Piešťany rozviazal zmluvu s Branislavom Rapáčom

  • Hokej / Šport
  • 20. februára 2015, 14:11
  • Autor:TS – ŠHK 37 Piešťany

Extraligové mužstvo ŠHK 37 Piešťany opúšťa ďalší hráč. Vedenie klubu sa po konzultácii s trénermi rozhodlo rozviazať zmluvu s útočníkom Branislavom Rapáčom.

21-ročný útočník už opustil mužstvo Piešťan po štvrtkovom tréningu a O dôvodoch jeho vyradenia z kádra prehovoril generálny manažér ŠHK 37 Jaroslav Laifer. "Rozhodli sme sa tak z dôvodov opakovaného nedodržiavania tréningovej i hernej disciplíny."
Rodák zo Spišskej Novej Vsi odohral za Piešťany v aktuálnej sezóne 39 zápasov, v ktorých nazbieral 22 bodov za 12 gólov a 10 asistencii.
Branislavovi Rapáčovi za odvedené služby ďakujeme a prajeme veľa šťastia v ďalšej kariére.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava