Zranená Cibulková sa odhlásila z turnaja

  • Šport / Tenis
  • 18. februára 2015, 09:30
  • Autor:sita

Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa zo zdravotných dôvodov odhlásila z turnaja WTA v Dubaji, kde mala v prvom kole čeliť austrálskej držiteľke voľnej karty Casey Dellacquovej. Indispozíciu utrpela počas piatkového štvrťfinále s Nemkou Andreou Petkovicovou na tvrdom povrchu v belgických Antverpách.

„Pri zlom pohybe som si zranila achilovku, ale bojovala som až do konca. Po vyšetrení som sa dozvedela, že nebudem schopná hrať v Dubaji a môj štart v Dauhe je otvorený, tak mi držte palce,“ uviedla Cibulková.

Dvadsaťpäťročná odchovankyňa piešťanského tenisu má v rozpise do konca februára ďalší turnaj na Blízkom východe, a to spomenuté podujatie WTA v katarskej Dauhe.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava