Vianočný turnaj opäť ovládli Santerovci

  • Šport / Futbal
  • 14. januára 2015, 08:26
  • Autor:P. Sedláček

Vo Vrbovom sa v dňoch 28.-29. decembra 2014 uskutočnil 15. ročník vianočného turnaja v malom futbale. V telocvični II. ZŠ na Komenského ulici o prvenstvo bojovalo osem mužstiev, ktoré hrali systémom každý s každým.

Do semifinále postúpili štyri najlepšie mužstvá. V prvom semifinálovom stretnutí zvíťazili Santerovci nad Nealkom 8:2, v druhom vyhral Biely Balet nad Monte Negro 3:2. Porazení sa stretli v zápase o tretie miesto, kde Monte Negro porazilo Nealko 3:2. Vo finále si zahrali Santerovci proti Bielemu Baletu a dokázali zvíťaziť 6:3, čím obhájili minuloročné prvenstvo, keď prešli turnaj bez straty bodu.
Najlepším strelcom turnaja sa stal Matúš Grivalský (Biely Balet), najlepším hráčom bol Matej Kováč (Santerovci) a najlepším brankárom Marek Valovič (Monte Negro). Za víťazných Santerovcov nastúpili aj ligoví futbalisti Peter a Pavol Majerníkovci, Matej Kováč, Tomáš Andrísek, Ján Šlahor alebo Jozef Piršel.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 3, ktoré je v predaji od 13. januára.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána