Borovičková sa stane matkou

  • Šport / Basketbal
  • 14. januára 2015, 10:05
  • Autor:sita

Bývalá slovenská basketbalová reprezentantka a asistentka trénera Piešťanských Čajok Bronislava Borovičková sa čoskoro premiérovo stane matkou.

„Termín pôrodu mám koncom budúceho mesiaca, dokonca presne v deň mojich 35. narodenín – 21. februára,“ zvestovala rodáčka zo Šale, ktorá dosiaľ pracovala ako asistentka trénera Martina Pospíšila v extraligovom družstve Čajok. Trojnásobnú účastníčku záverečného turnaja majstrovstiev Európy, na ktorú teraz čakajú materské povinnosti, vystrieda vo funkcii Barbora Fabianová, takisto bývalá basketbalistka.
Borovičková odštartovala svoju seniorskú kariéru v Bratislave, potom pôsobila v USK Praha, Šoproni, Hradci Králové, Györi a Nitre. Je najlepšou kamarátkou tenistky Dominiky Cibulkovej.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 20. júna. Tento deň je Svetovým dňom utečencov. V Dubovanoch sa v roku 1937 narodil výtvarník a…
  • 20.06.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 21. júna 2025
Meniny má Alojz, zajtra Paulína