Akcionári vraj nevedia, čo so zvyšným pozemkom stanice

  • Spravodajstvo
  • 16. decembra 2014, 15:28
  • Autor:vd

Zmena nástupíšť na piešťanskej autobusovej stanici a jej zredukovanie na menej než polovicu vyvolala vo verejnosti diskusie. Ľudia poukazujú na to, že akcionári Slovenskej autobusovej dopravy (SAD) Trnava chcú zrejme zbohatnúť na predaji pozemku. Ten je však ešte stále majetkom SAD-ky.

„Vykonali sme tu čiastočnú rekonštrukciu. Odstránili sme časť prestrešenia na druhom nástupišti, opravili výtlky, skrátili príjazdovú trasu autobusov. Autobusy prímestských liniek a dedinské spoje už chodia k nástupišťu menším oblúkom, medzimestské prichádzajú takým istým dlhým úsekom ako predtým,“ povedal nám riaditeľ divízie techniky SAD Jozef Pekár. Stanicu však čaká radikálnejšia zmena. Ak pôjde všetko hladko, v roku 2016 by chceli začať s jej kompletnou rekonštrukciou.

Viac sa dočítate v dvojčísle Piešťanského týždňa, ktoré je v predaji od 16. decembra.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 23. júna 2026
Meniny má Sidónia, zajtra Ján