Partner Penty: Piešťanská nemocnica je zbytočná

  • Spravodajstvo
  • 9. decembra 2014, 12:52
  • Autor:jk

Partner Penty Eduard Maták má na starosti zdravotnícke investície. Týždenníku Plus 7 dní poskytol rozhovor, v ktorom sa dotkol aj kauzy Nemocnice Alexandra Wintera v Piešťanoch.

„Tá kauza by nebola, keby politici tejto krajiny mali odvahu piešťanskú nemocnicu zrušiť. Piešťany nepotrebujú nemocnicu. Je nadbytočná, takže nepotrebuje ani CT,“ vyjadril sa.
Na otázku redaktorov Plus 7 dní, čo by poradil ľudom čakajúcim od piatej hodiny ráno do jednej popoludní, ktorým potom sestrička oznámi, že sa majú preobjednať, E. Maták odpovedal: „Obrátiť sa na svoju poisťovňu a nabudúce toho ortopéda už nenavštíviť, ak si ich neváži a neuvedomuje si, že žije aj z ich peňazí. Na Slovensku je dosť špecialistov a určite existuje ortopéd, ktorý by ich ošetril. Je úlohou zdravotníckej poisťovne nájsť svojmu klientovi správneho poskytovateľa.“

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 50, ktoré je v predaji od 9. decembra.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 23. júna 2026
Meniny má Sidónia, zajtra Ján