Žena odložila dieťa v aute

  • Spravodajstvo
  • 2. decembra 2014, 10:57
  • Autor:KR PZ

Na parkovisku na Nerudovej ulici v Trnave v sobotu 30. novembra uvideli policajti v opustenom aute dieťa. Spoločnosť mu robil len pes. Policajt ihneď začali konať a dieťaťu sa viacerými spôsobmi snažili prihovoriť. Keď vôbec nezareagovalo, privolal na pomoc rýchlu zdravotnú pomoc. Za ich prítomnosti sa rozhodli, že auto otvoria. Spoza parkoviska sa zrazu ozvala žena, že dieťa patrí jej. Policajti 38-ročnú Trnavčanku požiadali, aby otvorila auto a dieťa odovzdali záchranárom. Trojročný chlapec bol pre podozrenie z podchladenia prevezený do nemocnice. Žena uviedla, že s dieťaťom prespávala niekoľko dní v aute a teraz si potrebovala len niečo vybaviť. Policajti ju obmedzili na osobnej slobode a umiestnili do cely policajného zaistenia. Žena je podozrivá z prečinu odloženia dieťaťa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 23. júna 2026
Meniny má Sidónia, zajtra Ján