Havrani zo Zvolena vezú bod, prehrali 3:4 po predĺžení

• 23. novembra 2014, 19:45

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany sa v nedeľu predstavili na ľade Zvolena a svojmu súperovi dokázali zobrať bod, keď prehrali 3:4 po predĺžení. Piešťanci v stretnutí trikrát prehrávali, no dokázali gólovo odpovedať na presné zásahy L. Juríka, Hraška i M. Slobodu, keď sa do streleckej listiny postupne zapísali Pašek, Kutálek a Mišura. Duel dospel do predĺženia, kde rozhodol gól Puliša už po 61 sekundách. Piešťany teraz čaká náročný týždeň, v ktorom odohrajú štyri zápasy.

HKM Zvolen – ŠHK 37 Piešťany 4:3 po predĺžení (1:0, 1:2, 1:1 – 1:0)

Gól: 3. L. Jurík (Michal Chovan, Hraško), 34. Hraško (Michal Chovan, Škvaridlo), 47. M. Sloboda (Puliš, Brabenec), 62. Puliš (Brabenec) – 23. Pašek (Holovič, Kutálek), 35. Kutálek (Románek, Pašek), 50. Mišura (Holovič, Klempa)

Vylúčení: 6:6 na 2 min, navyše: L. Jurík (Zvolen) 10 min za nešportové správanie, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Müllner – Junek, Šefčík, 1184 divákov

Zvolen: M. Šimko – Juraško, Bagin, L. Pokovič, Hraško, Ťavoda, Pichnarčík – Puliš, Brabenec, Obdržálek – Podkonický, L. Jurík, Michal Chovan – Škvaridlo, Bortňák, M. Sloboda – Síkela, Kentoš, Martin Ďaloga

Piešťany: Patrik Rybár – Kotaška, Šedivý, Škadra, Brňák, M. Srnec, Bučka – T. Klempa, Mišura, Holovič – Kutálek, Pašek, B. Rapáč – Haring, Peško, Románek – Konečný, Hamrák, Vaculín – Toman