Krakovany i Kostoľany v dohrávke prehrali

• 18. novembra 2014, 15:48

Dohrávku siedmeho kola mala na programe aj piata futbalová liga a do nedeľných zápasov sa zapojili dvaja zástupcovia z nášho regiónu. Obaja však prehrali, keď Veľké Kostoľany nestačili na Križovany a Krakovany prehrali v Zvončíne.

Križovany – Veľké Kostoľany 2:1 (0:0)
Po bezgólovom prvom dejstve sa presadil ako prvý chvíľu po prestávke domáci Blaho, no v 71. min vyrovnal z pokutového kopu Modrovič. O víťazstve Križovian však rozhodol v závere zápasu svojím druhým gólom Blaho.
Góly: Blaho 2 – Modrovič
Zostava V. Kostolian: Jamrich – Čeliga, Balón, Boldiš, Modrovič, Molnár, Mačica, Troják, Grígel, Janega, Kinči (Porubský, Prosnan)

Zvončín – Krakovany 5:0 (1:0)

Krakovanci cestovali do Zvončína, kde po polčase prehrávali 0:1, no po zmene strán akoby z ihriska odišli. V druhej časti štyrikrát inkasovali a prehrali vysoko 0:5.
Góly: T. Ekhardt a Jankovič po 2, Klenkovič
Zostava Krakovian: Radoský – Michálek, Kališ, M. Bogora, Netsch, Bábsky, Sedlák, Toplanský, Ondrejka, Pavlovič, P. Sedlák (Jurda, O. Sedlák)