Vrbovčania podľahli Dunajskej Strede 0:3

• Šport / Futbal
  • 11. novembra 2014, 10:25
  • Autor:P. Sedláček

V poslednom jesennom 15. kole tretej ligy – západ nastúpili futbalisti MFK Vrbové vo Vrakuni, kde hrá svoje zápasy rezerva prvoligovej Dunajskej Stredy. Vrbovčania však ani tu nedokázali bodovať a prehrali už šiesty raz v rade, tentoraz v pomere 0:3.

Hostia vydržali hrať nerozhodne do 37. minúty, keď sa po nakopnutej lopte dostal do šance Belkovicz a otvoril skóre – 1:0. Ten istý hráč po podobnej akcii dal tesne pred odchodom na prestávku gól do šatne na 2:0. Aj v druhom polčase boli hostia nedôrazní v defenzíve a inkasovali po štandardnej situácii, keď sa po centri najlepšie zorientoval Egri a zvýšil v 57. min na konečných 3:0. Po tomto góle hostia zápas už len dohrávali. Budúci týždeň ich čaká dohrávka siedmeho kola vo Vrábľoch.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 46, ktoré je v predaji od 11. novembra.