Radnica sa dištancuje od kauzy nákupu CT prístroja

  • Spravodajstvo
  • 11. novembra 2014, 10:54
  • Autor:sita/red

Remo Cicutto sa na minulotýždňovom rokovaní mestského zastupiteľstva dištancoval od kauzy nákupu CT prístroja piešťanskou Nemocnicou Alexandra Wintera, po ktorej prišli o miesta ministerka zdravotníctva Zuzana Zvolenská a podpredsedníčka parlamentu Renáta Zmajkovičová. Radnica nemá podľa primátora Piešťan na nemocnicu žiadny dosah.

„Mesto Piešťany, mestské zastupiteľstvo ani primátor nemá žiadne zriaďovateľské ani iné práva k tejto organizácii, ktorá je neziskovou organizáciou zriadenou ministerstvom zdravotníctva,“ vyhlásil R. Cicutto. Ďalej povedal, že pred dvoma rokmi dostal na vedomie list adresovaný ministerke zdravotníctva od lekára a člena správnej rady nemocnice Alana Suchánka, ktorý však nemal nič spoločné s tohtoročným tendrom na CT prístroj, list poslancom aj prečítal.

Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni číslo 46, ktoré je v predaji od 11. novembra.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 23. júna 2026
Meniny má Sidónia, zajtra Ján