Piešťanky nedali Cassovii žiadnu šancu

• 11. novembra 2014, 13:13

Basketbalistky Piešťanských Čajok mali počas uplynulého týždňa na programe len jeden zápas, keď sa v sobotu predstavili v Košiciach proti Cassovii. Piešťanské hráčky opäť preukázali, že hrajú výborný basketbal a svoje súperky zdolali jednoznačne 84:58.

Bodovo bohatá bola najmä prvá štvrtina, v ktorej dokázali Čajky nastrieľať súperkám 30 bodov, zatiaľ čo na konte domácich svietilo číslo 14. Druhá časť už bola o čosi vyrovnanejšia, no Piešťanky si Košičanky stále držali na odstup a po polovici zápasu to bolo 46:30 pre hostky. O ich víťazstve rozhodla definitívne tretia štvrtina, v ktorej Čajky opäť dominovali v pomere 17:7. V poslednej časti už len udržiavali svoj náskok, a tak sa mohli napokon tešiť z víťazstva 84:58. Do hry sa dostali všetky hráčky Piešťan, ktoré do Košíc pricestovali.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 46, ktoré je v predaji od 11. novembra.