MFK Vrbové s ďalšou prehrou

• 4. novembra 2014, 10:58
  • Autor:P. Sedláček

V predposlednom kole jesene v poslednom domácom stretnutí v tomto roku nastúpili treťoligoví futbalisti MFK Vrbové proti Veľkým Ludinciam. Vrbovčania však opäť prehrali, keď nováčikovi súťaže podľahli tesne 0:1.

Zápas začal útokom v prvej minúte, keď po ľavej strane potiahol loptu Labuda, prihral Sarrovi, ten posunul napravo k Spálovi, ktorý z uhla poslal loptu nad bránku. Hostia pohrozili v 9. min, Kanyczka trafil asi z 23 metrov do brvna. O tri minúty sa na druhej strane dostal po osi Kováč-Sarr do šance Zelenay, poslal však loptu nad bránku. Do polčasu kopali ešte v 38. min domáci priamy kop, Spál nacentroval do pokutového územia, ale Mišura loptu hlavou minul. Po zmene strán sa hralo väčšinou medzi šestnástkami. V 59. min po chybe obrany MFK sa v pokutovom území dostal k lopte kapitán hostí Kosák a po zemi skóroval. Domáci mohli vyrovnať v 75. min, keď ďalekonosný aut hodil Čáp do pokutového územia na hlavu Ďuračku, ale brankár loptu na čiare chytil. Do konca zápasu sa stav nezmenil a hostia získali za najtesnejšie víťazstvo tri body.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 45, ktoré je v predaji od 4. novembra.