Chodník už opravili

  • Spravodajstvo
  • 4. novembra 2014, 10:08
  • Autor:pror

Palec hore pre piešťanskú radnicu! Po tom, ako sme uverejnili v poslednom októbrovom vydaní Piešťanského týždňa reportáž o poškodenom chodníku na Nitrianskej ulici pred Auparkom, sa kompetentní zobudili.

Brázda vyjazdená pravdepodobne od preťažených zásobovacích aut i naďalej ostala, no rozpadávajúci sa okraj chodníka nechal mestský úrad opraviť. Za takéto konanie neostáva nič iné len ich pochváliť. Na druhej strane zasa musíme konštatovať, že sa to mohlo udiať aj z ich vlastnej iniciatívy. Nie až po tom, ako sme informácie o poškodenom chodníku zverejnili v Piešťanskom týždni.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 45, ktoré je v predaji od 4. novembra.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 23. júna 2026
Meniny má Sidónia, zajtra Ján