Futbalisti PFK doma ešte nevyhrali

• Šport / Futbal
  • 21. októbra 2014, 10:52
  • Autor:th

Piešťanskí futbalisti privítali v rámci 12. kola tretej ligy, skupina západ, na domácom ihrisku Nemšovú a na body opäť nedosiahli. Hostia zvíťazili jednoznačne 3:1.

Piešťanci si udržali čisté konto len desať minút, keď otvoril skóre Kvasnička – 0:1. Hostia mali v prvom dejstve prevahu, no brankár PFK Nemček udržal nádejný výsledok do druhého dejstva. Tri minúty po zmene strán však hostia opäť udreli, keď domácej obrane unikol Frimmel a poslal Nemšovú do dvojgólového vedenia. Tá viedla po 64 minútach dokonca 3:0, strelecky sa presadil Čelko. Piešťanci už len v 71. min korigovali výsledok stretnutia na 1:3 presným zásahom Kapora. Piešťanskí futbalisti na prvé víťazstvo na domácom ihrisku stále čakajú.
Zostava PFK: Nemček – Valla, Milič, Halaji, Kapor, Glos, Čery, Onder, Oravec, E. Hrnčár, M. Hrnčár (Hornák, Tanáč, Šúst)

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 43, ktoré je v predaji od 21. októbra.