Dlhá ulica: Na novej stavbe vandali zrútili stĺpik

  • Spravodajstvo
  • 14. októbra 2014, 16:48
  • Autor:vd

Ešte ani poriadne nezaschli spojovacie materiály na novej stavbe za takmer 32-tisíc eur na Dlhej ulici v Piešťanoch a už tam padli betónové stĺpiky pozdĺž svahu k cyklotrase. Prečo sa to stalo?

„Zrútenie spojovacích stĺpikov majú na svedomí neznámi vandali, nestalo sa to chybou dodávateľa. Ten napriek tomu ústretovo pristúpil k oprave v rámci uplatnenej reklamácie,“ uviedol nám Tibor Hlobeň z kancelárie primátora Piešťan. Stavbu dodala mestu piešťanská spoločnosť Acis, ktorá tu vybudovala dva zjazdy z cyklochodníka, dopravné značenie a spomaľovacie ostrovčeky.
„Stĺpiky opravovali začiatkom minulého týždňa, viaceré vybrali a osádzali ich nanovo. Ťažko povedať, prečo spadli, ale je isté, že cyklisti nové cesty nepoužívajú. Skáču z cyklotrasy rovno na komunikáciu,“ uviedol majiteľ rodinného domu Andrej Kalma, ktorého nehnuteľnosť stojí na križovatke ulíc Dlhá-Kúpeľná v tesnej blízkosti upravenej komunikácie.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 42, ktoré je v predaji od 14. októbra.


0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 23. júna 2026
Meniny má Sidónia, zajtra Ján