Starí páni Vrbového opäť na trávniku

  • Spravodajstvo
  • 8. októbra 2014, 10:43
  • Autor:ps

V rámci podujatia Dni mesta Vrbové 2014 sa konalo športovo-spoločenské popoludnie, v rámci ktorého sa uskutočnil aj futbalový zápas starých pánov Vrbové – Spišské Podhradie, ktoré skončilo remízou 2:2 (1:1). Góly za domácich dali Belica a Skladan. Tréner Peter Majerník poslal na trávnik nasledovných hráčov: I. Spál, R. Adamec, M. Adamec, F. Današ, Kusý, Snoha, Lago, Lackovič, Belica, Kubran, Rafaj a ďalších bývalých úspešných futbalistov MFK Vrbové.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Sidónia, zajtra Ján