V prvom polroku rozdali pokuty za 11-tisíc eur

  • Spravodajstvo
  • 30. septembra 2014, 14:09
  • Autor:ip

Piešťanskí poslanci vzali na vedomie správu o činnosti mestskej polície za prvý polrok 2014. Počas rokovania zastupiteľstva v piatok 26. septembra nemala poslanecká dvadsaťpäťka žiadne otázky či výhrady.

Zo správy polície vyplýva, že k 30. júnu tohto roka tu pracovalo 47 príslušníkov. Riešili hlavne dopravné priestupky, zabezpečenie akcií organizovaných mestom, asistovali pri exekúciách, doručovaní rozhodnutí, otváraní bytov a ďalšie. Príslušníci vykonali 24 kontrol v reštauráciách a baroch zameraných na podávanie alkoholu a tabakových výrobkov osobám mladším ako 18 rokov. Z 52 osôb tri doriešili blokovou pokutou na mieste a 15 oznámili na odbory štátnej správy a samosprávy. 

Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni číslo 40, ktoré je v predaji od 30. septembra.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia