Popísali dlažbu na stanici

  • Spravodajstvo
  • 30. septembra 2014, 15:17
  • Autor:A. Mathiasová

Napriek snahám udržať železničné stanice v čistote sa medzi nami stále nájdu ľudia, ktorí nemajú k spoločným priestorom žiadnu úctu. A keďže voči sprejovaniu na steny sa už používajú ochranné nátery, najnovšie prichádza „do módy“ maľovanie po dlažbe.

Na prvom nástupišti piešťanskej stanice sa týmto spôsobom podpísali pravdepodobne návštevníci hudobného festivalu. Pre vyjadrenie spokojnosti si však pri odchode vybrali nešťastný spôsob. Takéto popísanie chodníka sa naozaj nedá akceptovať. Autor však môže byť spokojný, pretože jeho „dielo“ si všíma takmer každý cestujúci.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 40, ktoré je v predaji od 30. septembra.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia