Dvojhodinovka zdravia na gymnáziu

  • Spravodajstvo
  • 17. septembra 2014, 14:35
  • Autor:ms

Na Gymnáziu Pierra de Coubertina v Piešťanoch sa konala športová akcia dvojhodinovka zdravia.

V sobotu 6. septembra tu cvičili jumping, funkčný tréning a power jogu, všetko s profesionálmi inštruktormi. Akcia bola zameraná na posilnenie a prevenciu pred srdcovo-cievnymi ochoreniami. Autorkou myšlienky a tiež organizátorkou bola Marcela Sedláková. Podporilo ju občianske združenie Veľké srdce 4U.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 38, ktoré je v predaji od 16. septembra.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia