ŠHK 37 Piešťany prehral s Grazom po predĺžení

• 26. augusta 2014, 21:30

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany sa v utorok postavili k ďalšiemu prípravnému stretnutiu, tentoraz privítali rakúskeho účastníka nadnárodnej EBEL Ligy Graz 99ers.

Havrani inkasovali už v druhej minúte, no o šesť minút neskôr vyrovnal Toman. V zápatí však šli hostia, znova do vedenia, ale do prestávky ešte stihol vyrovnať Holovič. Piešťanci však v druhej tretine dvakrát inkasovali a v polovici stretnutia prehrávali 2:4. Havrani sa  nevzdali a tromi gólmi Holoviča, Haringa a Mišuru do prestávky otočili stav stretnutia a do poslednej periódy sa šlo za stavu 5:4. Graz následne potvrdil svoju kvalitu, v tretej tretine tvrdil muziku a podarilo sa mu vyrovnať štyri minúty pred koncom základnej hracej doby. Stretnutie dospelo do predĺženia, v ktorom sa okamžite presadili hostia a po 19. sekundách rozhodli o svojom víťazstve 6:5.

ŠHK37 Piešťany – Graz 99ers 5:6 ((2:2, 3:2, 0:1)

Góly a asistencie: 7. Toman (Kutálek, Brzobohatý), 12. Holovič (Brňák, Kutálek), 38. Holovič (Kutálek, Brňák), 38. Haring (Hamrák, Valjent), 39. Mišura (Románek, Šedivý) – 2. Walker (Marto, Scholz), 8. PETROWITZ (Verlic), 22. Petruška (Latendresse), 32. Kelly (Coetzee), 56. Bastiansen (Latendresse, Coetzee), 61. Latendresse (Unterweger, Bastiansen)

ŠHK 37 Piešťany: Šúrek – Šedivý, Škadra, Bučka, Brňák, Valjent, Cuník, Hluch, Srnec – Románek, Mišura, Lichanec, Kutálek, Holovič, Rapáč, Haring, Hamrák, Klempa, Toman, Brzobohatý

Graz 99ers: Sabourin – Wiedergut, Kelly, Lassen, Ganzak, Reinthaler, Marto, Scholz, Unterweger – Zusevics, Bastiansen, Walker, Ganahl, Petruska, Coetzee, Latendresse, Woger, Pinter, Verlic, Konecny, Petrovitz
Viac sa dočítate v nasledujúcom vydaní Piešťanského týždňa.