Pobedimčania hasili prístavbu domu

  • Spravodajstvo
  • 26. augusta 2014, 14:20
  • Autor:vd

V Pobedime v utorok 19. augusta krátko popoludní horela chladnička a prístavba rodinného domu. Išlo o provizórny priestor, takže predbežnú škodu na majetku vyčíslili len na desať eur. K požiaru starostka obce zavolala aj obecných hasičov. Tí k požiaru dorazili skôr ako profesionáli z Nového Mesta nad Váhom. Na likvidáciu ohňa minuli asi tisíc litrov vody.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia