Vrbové prehralo v Púchove

• 13. augusta 2014, 13:35
  • Autor:P. Sedláček

Futbalisti MFK Vrbové cestovali v sobotu v rámci druhého kola tretej ligy do Púchova. Vo vyrovnanom zápase nakoniec rozhodol o víťazovi jeden gól, ktorý, žiaľ, strelil púchovský Šimáček, a Vrbové tak nezískalo ani bod.

V prvom polčase sa hralo väčšinou medzi šestnástkami, ani jedno z mužstiev si nevypracovalo žiadnu gólovú príležitosť, a tak sa šlo na prestávku za stavu 0:0. Po zmene strán však udreli domáci hráči, keď sa v 68. minúte presadil Šimáček, a ako sa neskôr ukázalo, jeho gól bol jediným a víťazným. Vrbovčania si síce vypracovali šance na vyrovnanie, no žiadnu sa im nepodarilo dotiahnuť do konca, a tak Púchov zvíťazil tesne 1:0.

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 33, ktoré je v predaji od 12. augusta.