Ďakujeme za pomoc

  • Kultúra a spoločnosť
  • 26. júna 2014, 11:02
  • Autor:MC Úsmev

Už po tretíkrát sa podarilo aj vďaka podpore sponzorov a Mesta Piešťany zorganizovať Materskému centru Úsmev zábavné podujatie pre deti, na ktorom sa mohli stretnúť s rozprávkovými bytosťami. Veľmi nás teší, že Prechádzka rozprávkovým parkom sa stáva atraktívnym podujatím, na ktoré sa tešia nielen Piešťanci, ale aj rodiny zo širšieho okolia.

Podujatie sa pripravuje dlhé mesiace a stojí výhradne na dobrovoľníckej činnosti. Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na jej realizovaní – všetkým, ktorí pomáhali vyrábať kulisy, tým, ktorí bezplatným zapožičaním kulís prispeli k zatraktívneniu podujatia, tým, ktorí nás finančne, materiálne či svojimi službami podporili, ale aj tým, ktorí boli ochotní obliecť si kostýmy a venovať svoj čas a energiu deťom. Veľká vďaka patrí aj ľuďom, ktorí nie sú videní na verejnosti – ľuďom, ktorí pomáhali nosiť kulisy, inštalovať ich na stanoviská a po akcii do neskorého večera ich opäť porozvážať k majiteľom. Srdečne ďakujeme. 

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
streda, 8. februára 2023
Meniny má Zoja, zajtra Zdenko