Hokejbalisti na Országh Cupe

  • Hokej / Šport
  • 19. júna 2014, 15:11
  • Autor:th

Hokejbalové tímy z piešťanského regiónu sa počas prvého júnového víkendu zúčastnili vo Zvolene piateho ročníka najväčšieho turnaja na Slovensku – Országh Cup 2014. Na turnaji sa predstavilo 42 tímov. Najlepší z našich – Sharks Vrbové – skončil na 23. mieste. HBC 2012 Piešťany sa umiestnil na 33. priečke a Vrbovské Lavíny na 40. priečke. Víťazom sa stalo domáce družstvo Sharks Zvolen.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia